Сумма цифр двоцифрового числа 14.Коли ці цифри поміняли місцями,одержали число,яке на 36 менше від

початкового.Найди ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Кайда Андрей.
Х+у=14 (1)
10х+у само число
10у+х поменяли местами
10х+у-10у-х=36
9х-9у=36
х -у=4 (2)
(1)+(2)
х+у+х-у=14+4
2х=18
х=9
у=14-9=5
число 95
обратное 59
95-59=36