План - 60 виробів , а виконали 175 виробів . Обчисліть відсоток перевиконання плану .


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Оля.
60 - 100%
175- х%
х= 175*100/60=291,67%
291,67-100= 191,67%