Деяке число зменшили в 4 рази й отримане число збільшили на 35. У результати отримали чсло 46.

Знайдить невидоме число.

Ответы на вопрос

Отвечает Onyshchuk Angelina.
Х÷4+35=46
Х÷4=46-35
Х÷4=11
Х=11×4
Х=44