Із 13 рівних квадратиків зі стороною 1 см склали 2 кввдрати .На скільки сантиметрів периметр

більшого квадрата більший від периметра меншого

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Рома.
13 =9+4
Периметр одного 3*4=12
Другого :     2*4=8
8+12=20
Ответ: 20 см