Уранці від корови надоїли 9 л молока, а ввечері- на 1 л менше, 3 л молока з вечірнього удою

залишили а решту продали, скільки літрів молока з вечірнього удою продали,

Ответы на вопрос

Отвечает Кедах Дьявол-В.

1) 9-1=8 (л) - надоїли молока ввечері; 
2) 8-3=5 (л)- літрів молока продали з вечірнього удою. 
Відповідь: 5 літрів молока проали з вечірнього удою 
На здоров'я