Будь ласка короткий запис потрібен!!!! З трьох кущів зібрали 96 кг смородини.З одного куща зібрали

29 кг,з другого-32 кг.Скільки кілограмів смородини зібрали з третього куща?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузин Дмитрий.
В нас так роблять.
1 к - 29 кг } зібрали
2 к - 32 кг } - 96 кг .Ск. кг з 3 куща?
3 к - ? }
1) 96 - (29+32) = 35 (кг) - з 3 куща.
Відповідь: 35 кг
Отвечает Волкова Маша.
96 - [29 + 32] =  35 кілограмів смородинизібрали з третього куща