Запиши вирази і знайди іх значення.1) Різницю чисел 90 і 18 зменшити в 9 разів. 2)40 збільшити на

добуток чисел 9 і 6. 3) Частку чисел 81 і 9 зменшити в 3 рази. 4) Знайти суму часток чисел 72 і 8 та 45 і 9.

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Денис.
1) (90-18):9=8
2) 40+9*6=94
3)81:9:3=3
4) 72:8+45:9=13