Жолаушы 800км журып Өтті.Пойызбен жургеніне қарағанда автобуспен іққ км жем журді.Автобуспен 50

км/сағ,ал пойызбен 55 км/сағ жылдамдықпен журсе,жолаушы неше сағат жолда болды?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурцева Оксана.
1) 800:50=16 (ч)
2) 55×16=880(км)
вот так.я незнаю казахский