Андрій хотів купити мяч якщо він купить 5 мячів то у нього залишиться 10грн а якщо він купить 7

мячів то у нього не хвате 22грн

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Анастасия.
Х-цена мяча
5х+10=7х-22
5х-7х=-22-10
-2х=-32
2х=32
х=32/2
х=16грн стоит мяч