Василько купив 2,5 кг печива першого виду по 36 грн за кілограм і 1,5 кг печива другого

виду.Середня ціна купленого печива становила 39 грн.Скільки коштував кг печива другого виду?Помогите пожалуйста очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Дима.
2.5+1.5=4 кг всього купили печива
39*4=156 грн заплатили все печиво
2.5*36=90 грн заплатили за все печиво першого виду
156-90=66 грн заплатили за все печиво другого виду
66:1.5=44 грн коштує 1 кг печива другого виду
=====================================