Перший автомат за хвилину закриває 40 банок а другий на 5 банок більше від першого скільки банок

закривають автомати за 3/4 години при одночасному вмиканні?за який час Працюючи разом вони закривають 5780 банок

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Сергей.
1) 3/4 години = 0.75 години. За годину два автомата закривають (40+45) 85 автоматів. За 3/4 години вони закриють 85*0.75=63.75 банок. 
2) 5780/85=68(годин)