Плід банана складається з шкурки та м'якоті. Мякоть становить 75 % води решту поживні речовини.

Скільки поживних речовин міститься у 480 кг плодів,якщо відомо що шкурка складає 40% маси банана

Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнова Влада.
1).100%-40%=60% складає мякоть
2).480·60/100=288 (кг)маса мякоті
 3)288·75:100=216(кг) складає вода
 4).288-216=64(кг)поживні речовини
Відповідь:
64кг поживні речовини
Отвечает Пирахмаев Мага.
480/100*60%=288кг без шкурки
288/100*25%=72кг поживних речовин