Қарғалар теректерге қонуға ұшып келді.егер олар әрбір терекке 3 қарғадан қонса, 1 терек артық

қалады .Ал егер 2 қарғадан қонса, 1 терек жетпейді. Қарғалар нешеу Теректер нешеу Өтінем көмектесіңіздерші

Ответы на вопрос

Отвечает Конопля Юля.
Каргалар=х
теректер=у
12 и 5
х/3+1=у
х/2-1=у
х/3+1=х/2-1
х/3-х/2= -1-1
2х/6-3х/6= -2
2х-3х/6= -2
-х/6= -2
х/6=2
х=6×2
х=12 карга
у=12/3+1=4+1=5 терек
жауабы: 12карга и 5терек