Послідовність bn є геометричною прогресією у якій q=2 b=5 знайдіть восьмий член цієї прогресії


Ответы на вопрос

Отвечает Чехонина Диана.
РЕШЕНИЕ
Формула общего члена геометрической прогрессии
b(n) = b*q⁽ⁿ⁻¹⁾
Вычисляем восьмой член
b₈ = b₁*q⁷ = 5*2⁷ = 5*32 = 160 - восьмой член - ОТВЕТ