У прямому паралепіпетді бічне ребро 10см,його основою є ромб з діагоналями 7 см і 8см.знайти обєм


Ответы на вопрос

Отвечает Прилипченко Диана.
Знаходимо площу основи паралелепіпеда, яка є ромбом:
Sосн. = Sромб. = 1/2 * d1 * d2,
S = 1/2 * 7 * 8 = 28 см²,
об'єм палалепіпеда:
V = Sосн. * h,
V = 28 * 10 = 280 см³