ПОМОГИТЕ СРОЧНО! Із 2 міст відстань між якими становить 392 км виїхали одночасно один одному два

автомобілі .Швидкість одного авто дорімнює 48км/год,що становить 6/7 швидкості другого авта.Якою буде відстан між автомобулями через 5 год після очатку руху ? Ответ нужен сегодня !И СрОчНо!

Ответы на вопрос

Отвечает Селиверстова Настя.
48/6*7=56
56*5=280
48*5=240
280-240=40