Змололи 3600 кг пшениці.Борошно становило чотири п ятих усіеї пшениці манних крупів було у 40 раз

менше решта - висівки.Скільки одержали кг манних крупів

Ответы на вопрос

Отвечает Горошко Василь.

1)скільки становило борошно?

3600:5*4=2880 кг

2)скільки манних крупів?

2880:40=72 кг

Отвечает Ворона Наталья.

1) 3600*4/5 = 2880(кг)- становило борошно.

2) 2880*40 = 72 (кг)- одержали манних висівок.

Відповідь: 72 кг одержали манних висівок.