Частка двох чисел дорівнює найбільшому спільному дільнику чисел 88 і 184,а різниця цих чисел

дорівнює найменшому спільному кратному чисел 70 і 105.Знайдіть ці числа?

Ответы на вопрос

Отвечает Ертаева Азиза.
А/б=НОД(88;184)=8; а-б=НОК(70;105)=210; а/б=8, а=8*б; а-б=8*б-б=7б=210, б=30, а=240. Ответ: 30 и 240.