У магазин завели дві упаковка пляшок лимонаду.В першій упаковці 195 пляшок лимонаду,у другій-214

пляшок.Друга упаковка дорожча за першу на 152 грн.Скільки заплатили за кожну упаковку?

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.
1) 214 - 195 = 19 бутылок - разница (= 152 грн.)
2) 152 : 19 = 8 грн. - стоит 1 бутылка
3) 8 * 195 = 1560 грн.- заплатили за первую упаковку
4) 8 * 214 = 1712 грн. - заплатили за вторую.