Один трактор може зорати поле за 5 год, а другий це саме поле за 8 год. Яка частина поля залишиться

незораною після 1 год спільної роботи двох тракторів?

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.
1) 1/5+1/8=13/40 - зорають два трактори після 1-ї години спільної роботи.
2) 40/40-13/40 = 27/40 - частина поля, яка залишиться незораною після 1-ї години спільної роботи двих тракторів.
Відповідь: 27/40