Як міняється графік квадратичної функції при додаванні наприклад 2х або 3х (в яку сторону зміниться

початкова точка гіперболи) Чи існує таке правило або закономірність Наприклад рівняння 2х^2+3х-8, куди міняє графік 3х? (Вниз верх,вправо,вліво,на скільки?)

Ответы на вопрос

Отвечает Ветлужских Злата.

2x² + 3x - 8 (a=2; b=3; c=-8)
x₀ = -b/(2a) = -3/4
2x² + 2x - 8 (a=2; b=2; c=-8)
x₀ = -b/(2a) = -1/2
2x² - 3x - 8 (a=2; b=-3; c=-8)
x₀ = -b/(2a) = 3/4
от второго коэффициента (b) зависит положение вершины параболы...
и корни (точки пересечения с осью ОХ), конечно же, тоже зависят...