На якій відстані від початку координат знаходяться точки В(2;-4;-4)


Ответы на вопрос

Отвечает Теркишева Камила.
 d=\sqrt{(x-a)^2+(y-b)^2+(z-c)^2}\\d=\sqrt{(2-0)^2+(-4-0)^2+(-4-0)^2}=\sqrt{4+16+16}=\sqrt{36}=6