Задача Четверо робітників виконують деяке завдання за 24 днів. За який час виконають це завдання 32

робітники працюючи з цією самою продуктивністю праці?

Ответы на вопрос

Отвечает Пирогова Софья.
Составим пропорцию:                                                                                         4 раб.=24 дня                                                                                                       32 раб.=х дней                                                                                                       4/32 = х/24                                                                                                            х= 4*32/24                                                                                                                х=3 дня                                                                                                       Ответ:за 3 дня выполнят это задание 32 работника.