У двох однакових мішках зерна на 4 ц 20кг менше: ніж у семи таких самих мішках Скільки всього зерна

у цих мішках?

Ответы на вопрос

Отвечает Любезнов Кирилл.

1)7-2=5(меш)-разница в мешках.

2)420:5= 84(кг)-в одном мещке.

3)7+2=9(меш)-всего мешков. 

4)9*84=756(кг)-всього зерна у цих мішках