Бічна сторона рівнобедреного трикутника відноситься до основи як 5:7 периметр цього трикутника

становить 91,8 см знайти сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Максим.
Pравнобедр.треуг.=a+а+c
а:а:с=5:5:7
5х+5х+7х=91,8
17х=91,8
х=5,4
а=5х=5*5,4=27
с=7х=7*5,4=37,8
Ответ: стороны равны 27; 27; 37,8