Ширина прямокутника 2см,а довжина-в 3 рази більше,ніж ширина .Побудуй прямокутник і знайди його

периметр.Срочно будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Воропаев Дмитрий.
2 x 3 = 6 (см) ширина прямокутника
2 x 2 + 6 x 2 =16 (см) P прямокутника

(Люди , я русская , писала на его языке))))