Перший робітник виготовляє одну деталь за 2 хв адругий за 3 хв за скільки вони виготовлять 30

деталей працюючи разом

Ответы на вопрос

Отвечает Коломойская Даша.
Х/2+х/3=30
3х+2х=180
5х=180
х=180/5
х=36 минут