Помогите пожалуста !!!!! Скласти вирраз і знайти його значення а ) зменшуване 208400.відемник

виражений різницею чисел 18000 і 9 768 б) ВІД РІЗНИЦІ ЧИСЛА 720048 і 97256 відняти суму чисел 36809 і 250249

Ответы на вопрос

Отвечает Лазаренко Лена.
А) 208400 - (18000 - 9768) = 208400 - 8232 = 200168
б) (720048 - 97256) - (36809 + 250249) = 622792 - 287058 = 335734