В магазин привезли 38 кг яблук і 30 кг груш. Першого дня продали 36 кг фруктів. Скільки кілограмів

фруктів залишилося продати?

Ответы на вопрос

Отвечает Пластинина Екатерина.
1) 38 + 30 = 68 (кг) - всього привезли фруктів,
2) 68 - 36 = 32 (кг).
Відповідь : залишилось продати 32 кг фруктів