Периметр трикутника дорівнює 35 см. Знайдіть довжини його сторін, якщо одна з них довша за другу на

3 см і коротша за третю на 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кучаева Настя.
Если правильно поняла по украински, стороны х, х+3, х+3-5=х-2; х+х+3+х-2=35; 3х=35-1;х=34:3