Себеттеги анардын ширеги 6дана.себеттеги анардын дартысы неше дана болады? Уштен бир улеси ше?


Ответы на вопрос

Отвечает Гашишев Дмитрий.
Шешуі: 1) 6×4=24 барлығы
2) 24÷2= 12 жартысы
3) 24÷3= 8 үштен бир улеси