Задача.до млина привезли58 мішків пшениці 58 мішків жита.Пшениці привезли на 16 цбільше, ніж

жита.Скільки окремо кілограмів жита і пшениці з із зерномавезено,якщо всі мішки із зерном мали однакову масу?

Ответы на вопрос

Отвечает Музыченко Ксения.

Проверь условие задачи,помоему там привезли 38 мешков жита?

 

1)на скільки більше привезли  мішків з пшеницею?

58-38=20

2)скільки кг в одному мішку?

16ц=1600кг.тому

1600:20=80 кг

3)скільки привезли пшениці?

58*80=4640 кг

4)скільки привезли жита?

38*80=3040 кг

Отвечает Бакунович Анастасия.

1) 58 -38 = 20 мешков разница

2) 16ц = 1600 кг : 20 = 80 кг в 1 мешке

3)58 х 80 = 4640 кг пшеницы

4) 38 х 80 = 3040 кг жита.