паркова зона міста становить 3400га.після розширення площа паркової зони збульшилася на одну

восьму.яка площа паркової зони міста?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Паркова зона міста становить 3400 га

 

Збільшили на \frac{1}{8} тобто

 

3400:8*1=425 га

 

Паркова зона міста стала

 

3400+425=3825 га.

Отвечает Богомолов Иван.

решение 3400/8*1=425га
3400+425=3825га я проверила правильно