Лисичка, зайчик та вовчик прикрашали ялинку.Усі разом вони повісили 24 кульки. Лисичка повісила на

4 кульки більше, ніж зайчик, а зайчик- на 4 кульки більше, ніж вовчик.Скільки кульок кожен повісив на ялинку???

Ответы на вопрос

Отвечает Таипова Алия.
24:3=8(к). - повісив зайчик
8+4=12(к). - повісила лисичка
8-4=4(к). - повісив вовчик

Рівняння:
х кульок - зайчик
(х-4) к. - вовчик
(х+4) к.- лисичка
х+х-4+х+4=24
3х=24
х=24:3
х=8(к) - зайчик
8+4=12(к) - лисичка
8-4=4(к) - вовчик