Дүкенде нане салынған 6 жəшік болды. Əр жəшікте 70 наннан бар. 40 сатып алаушы ға 3 наннан сатылбы.

Қанша нан қалбы?

Ответы на вопрос

Отвечает Костина Ксения.
6*70=420(бул барлык нан)
40*3=120(бул сатып алды сонша нан)
420-120=300