Спростіть вираз 5,67- × +3,23 і знайдуть його значеннь якщо ×= 3,6


Ответы на вопрос

Отвечает Станиславов Роман.
5,67-x+3,23=8,9-x
x=3,6  8,9-3,6=5,3