1. Порівняйте :1) 5 % від 200 і 50 від 20 ;2) 25% від 1,6 і 200% від 0,252. Знайдіть суму:1) 12%

від ( 1,6 + 8,4 ) і 34 % від 10= ?За це даю 369 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Новгородов Руслан.
1) 5 % від 200 =200:100*5=10
 50% від 20 = 20:100*50=10
5 % від 200  = 50% від 20  ;
2) 25% від 1,6=1,6:100*25=0,4
200% від 0,25 = 0,25:100*200=0,5
25%  від 1,6 < 200% від 0,25
2.
12% від (1,6 + 8,4 ) = 10:100*12=1,2
34 % від 10= 10:100*34=3,4
1,2+3,4=4,6