Довжина прямокутного паралепіпеда дорівнює 60см,його висота становить 40% довжині і 3,4 ширини.

Обчисліть об'єм

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Макс.
1) 60·40% = 60·0,4 = 24 (см) - висота.
2) 24:³/₄ = 24:3·4 = 32 (см) - ширина.
3) V=abc
    V=60·32·24 = 46080 (см³) = 46,08 дм³

Відповідь. 46,08 дм³