Назар зробив три конструкції з лего використавши 120 деталей. скільки деталей використав на одну

конструкцію. скласти рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Малявчик Оксана.
X*3=120
x=120/3
x=40 
40*3=120  
В 120  використав на одну конструкцію