В одному сувої було 160 м тканини, а в другому 130 м. З першого сувою продали 90 м тканини, а з

другого 80 м. В якому сувої залишилось тканини більше і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Примак Данил.
1)160-90=70 (м) - залишилось у 1 сувої;
2)130-80=50 (м) - залишилось у 2 сувої;
3)70 - 50= 20 (м) - на стільки бульше у 1 сувої, ніж у другому.


Отвечает Кузьмичев Максим.
1)160-90=70м ткани осталось в первом
2)130-80=50м ткани осталось во втором
3)70-50=20м ткани на столько в первом осталось больше,чем во втором