1)Запиши число.в якому 24 тисячи.а сотень -у 2 рази .десятків-у 3 рази.й одиниць - у 4 рази

меньше.ніж тисяч. 2)Собака погнався за лисицею.що була на відстані 200 м від нього.Через скільки хвилин собака наздожене лисицю.якщо за 1 хвилину лисиця пробігає 420 м.а собака- 460 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеевич Александр.

1.

тисяч - 24, тобто 24000

сотень - 24/2=12, 1200

десятків - 24/3=8, 80

одиниць - 24/4=6, 6

Додаємо:

24000+1200+80+6=25286 

 

2.

рішити цю задачу можна найпростішим і найдовшим способом:

через 1 хв собака буде на відстані 460м від початку, а лисиця - 420+200=620м.

через 2 хв - собака 460+460 = 920м

                   лисиця 620+420 = 1040м

через 3 хв - собака 920+460 = 1380м

                   лисиця 1040+420 = 1460м

через 4 хв - собака 1380 +460 = 1840м

                   лисиця 1460+420 = 1880м

через 5 хв - собака 1840+460 = 2300м

                   лисиця 1880+420 = 2300м

Отже, через 5хвилин собака наздожене лисицю.

 

Можна таким способом:

Різниця між відстаню собаки та лисиці 200 м, а швидкість собаки за хвилину на 40 м більша.

1) 460-420 = 40 (м/хв) - швидкість собаки більша.

2) 200/40 = 5 (хв) - наздожене собака лисицю.

Відповідь: через 5 хвилин собака наздожене лисицю.