Пожалуйста помогите! Зарание огромное спасибо! Бригада квіткарів висадила квіти на головному

проспекті міста. Причому троянд посадили 18/5 усіх квіт ів, а тюльпанів - 18/7 квітів і 120 кущів петунії. Скільки всього висадили троянд і тюльпанів квіткарі?

Ответы на вопрос

Отвечает Milovanov Ilya.
1)5/18 +7/18=12/18 (кв.)-тюльпанів й троянд; 2)18/18-12/18=6/18(кв.)-петунії; 3)120:6/18=120•18/6=360(кв.)-всього;