Потрібна обернена задача щоб шуканим було число 24. У черепахи в двох кладках були яйця.Після того

як з одної кладки вилупилися 17 черепашок,а з іншої 8 черепашок,залишилися цілими ще 24 яйця.Скільки яєць було у черепахи в двох кладках?

Ответы на вопрос

Отвечает Магомадов Алексей.

17+8=25
25+24=49

було 49 яець

Отвечает Хамитов Зульфат.

17+8=25
25+24=49
Ответ 49 яиц