Для роботи 6 однакових двигунів протягом 8 год потрібно 672 л палива. на скільки годин роботи

вистачить одному такому двигуну 98 л палива

Ответы на вопрос

Отвечает Касым Кадыржан.
672:6=122л.для 1 дв.
112:8=14л.за 1 год.
98:4=7л.за 1 год.
Отвечает Куриленко Дмитрий.
672/6=112л для роботи одного двиг за 8 год
112/8=14л за одну год роботи
98/14=7 год