ДопоможітьЗнайдіть температуру повітря вранці , якщо вдень було 33,2 градуси , ввечері - 26,6

градуси , а середня температура за день становила 30,4 градуси.

Ответы на вопрос

Отвечает Вязовиков Михаил.
30,4*3=91,2 сума температур за весь день
33,2+26,6=59,8 сума температур за день і вечір
91,2-59,8=31,4 температура вранці
====================================