Катер проплив 150 км за 5 годин. Швидкість баржі на 12 км/год менша, ніж швидкість катера. Яку

відстань пропливе баржа за 3 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Попелова Ангелина.
1) 150 / 5 = 30 (км /ч )- скорость катера 
2) 30 - 12 = 18 (км/ч )- скорость баржи
3) 18 * 3 = 54 ( км)  за 3 часа