У бочці було 40 літрів води.з неї відлили 1/8цієї води.скільки літрів води залишилося в бочці


Ответы на вопрос

Отвечает Шляхецкий Илья.
1/8 цієї бочки = 40*1/8=5 літрів. Тому залишилось 40-5=35 л.