Сума довжени всих ребер прямоктного паралелепипеда -- 160дм ' а два його вимири 12 дм и 15 дм

знайды 3 вимир парелелепипеда и його обем знайди масу якщо його виготовлено зи скла и маса 1см³ скла доринюэ 3г

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Саша.
4*(12+15+х)=160
27+х=40
х=13дм-3 измерение
12*15*13=2340дм³ объем
2340*3=7020г масса