6+4=10 жəне 2+3=5 теңдіктерін пайдаланып,кандай екі таңбалы екі санды қосуга болады


Ответы на вопрос

Отвечает Горбатков Тимур.
6+4=10 2+3=5 6+2=8 6+3=9 6+5=11 6+10=16 4+10=14 4+2=6 4+3=7 4+5=9 2+5=7 3+5=8 5+10=15