Ширина прямокутника = 40 см , що становить 4/5 його довжини . Обчисліть периметр і площю

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Гончар Алина.
40:4*5=50 см - довжина
40*2+50*2=180 см - периметр
40*50=2000 см кв - площа